Погледнете Ја Новата Колекција На Очила За Сонце Реј-Бан

Модерни рамки и врвен квалитетray-ban-spring_majkatiitatkoti
Реј-Бан ја започнува 2016. со колекцијата за пролет / лето, која ни ги претставува легендарните очила за сонце во модерно руво
Пред нас се сосема нови фасцинантни модели, со препознатливите оккругли и ретро-инспирирани форми. Инспирирана од успешниот дизајн на Ray-Ban Clubmaster и Round, главната поента на колекцијата за пролет / лето 2016 година е новата легенда – Clubround. Наменета за модерните интелектуалци кои сакаат единствен идентитет заштитен профил, овој нов модел претставува спој на автентичен ДНК дизајн на брендот Реј-Бан и фасцинантен стил, што резултира во современ израз кој е едноставно cool.
Ray-Ban Clubmaster Round
Ray-Ban Clubmaster Round

(ГАЛЕРИЈА) Погледнете ги  моделите на Реј-Бан очилата за сонце
од новата пролетна колекција:

Посетено 3.633 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro

The Daichis: Earth's Defence Family - Into the Depths of Marital Hell Episode Full

AnimeBee: Otome Nadeshiko Koi Techou anime episode Full online free at https://animebee.to free anime

Website https://animekisa.in: Watch Ingress the Animation animekisa Episode 11 animes online

Nootheme: https://nootheme.com/forums/users/kissanimemx/

Play: https://www.play.fm/kissanimemx