Ладно како таштино срце!

Идеална температура за ладноќа на пивото.

Ладно како таштино срце – значи нешто изнад нулата, осежително до даска.

Ма да, деновиве се појавуваат некои здруженија на правата на зетовите кои тврдат дека оваа фраза не држи вода и е апсурдна затоа што таштите воопшто немаат срце.

 

Посетено 103 пати

Watch Rozen Maiden: Träumend Episode 12

8 Man After Episode 4

Cleopatra: Queen of Sex (https://animepahe.cc/m/LQwR) Episode Full

AnimeBee Watch english anime Online in HD for FREE

Magcloud: https://www.magcloud.com/user/gogoanimelol

Player: https://player.me/gogoanimelol/about