Фчерашни Новости гледајте ги вечер пошто утре можда ќе биде касно


Шестнаесетта епизода на “Фчерашни Новости” на Телма во недела 19:10ч 
fn najavava 16[fblike]
Како се сака Македонија, е само мал дел од работите што ќе ни открие Ланчо во новата епизода на „Фчерашни новости“. Ветувајќи дека нема многу да пцуе, без цензура Ланчо ќе известува за протестите низ земјава.
Дарвинисти или теолози – екипата истражува чија теорија е поточна.
И оваа недела во истиот термин, гледајте ги „Фчерашни новсти“ во недела 19:10 часот на „Телма“. Останете чекор зад сите со епизодата 16.

[button color=”#fff” background=”#3A1B5A” size=”large” src=”http://majkatiitatkoti.com/tag/%D1%84%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%B8-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/”]Можеби сте пропуштиле некоја епизода на “Фчерашни Новости”[/button]

Следете ги Фчерашни Новости на:  Фејсбук , Инстаграм  и Јутјуб 

lucky

 

Посетено 366 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!