Имате ли проблем со пиењето?

На час по психологија у средно, професорката праша:
-Дали некој од вас некогаш имал проблем со пиењето?

Еден школски и одговори:
-Ја имав претходниот петок. Немав скршен динар за пиење!!!

Посетено 1.064 пати

WCOStream wcostream amazing world of gumball: Watch My Hero Academia (Dub) Episode 10

AniWatch animes online: DARLING in the FRANXX (https://aniwatch.pro/m/jmB6) Episode 24