Игор Џамбазов: Кога му пеев пратечки вокали на Тошо Малерот (ФОТО)

Ископавме фотографија од нашата архива, можете ли од прва да ги погодите познатите фацки на фотографијата?

На фотографијата се наоѓаат познатите актери Игор Џамбазов (пратечки вокал) и Васко Тодоров алијас Тошо Малерот (вокалист). Сликата е направена во ОУ „Владо Тасевски“ каде и двајцата го имаат завршено своето основно образование.

©majkatiitatkoti.com  Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира

Посетено 1.213 пати

Website https://animeflix.nl: Watch Invincible Robo Trider G7 animeflix Episode 50 hunter x hunter animeflix

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD

Road to You (https://animedao.nl/m/llMe) Episode 3

Lily C.A.T. (https://animepahe.cc/m/ao5v) Episode Full

Dashburst: https://dashburst.com/gogoanimelol

Band: https://band.us/band/84512910