Едно пиво како замена за разговор со психијатар!

Дремеме на предавање по општа психологија…

Професорот:
-Еден врвен норвешки психијатар вели дека една пиво заменува разговор со психијатар.

Колега:
-Значи професоре, ја вчера имав сериозен конзилиум!

Посетено 155 пати

Watch Naruto (Dub) Episode 44 (https://animeflix.nl/m/pNP/ep-44) at website https://animeflix.nl animeflix hello world

How Not to Summon a Demon Lord (Dub) Episode 12 at AnimeHeaven anime heaven au