Дали Е Ова Најскапата Реклама На Свет?

Бред Пит, Роберт Де Ниро и Леонардо ДиКаприо за прв пат заедно! Кога ќе помислиме на филмски  „dream team“ тогаш

Прочитај повеќе

Објавен Е Саундтракот Од Филмот Кој Го Очекуват Жените Ширум Светот

 “50 нијанси на сиво” ќе го следат очекувано сензуални песни  “Педесет нијанси на сиво” филм кој жените ширум светот  со

Прочитај повеќе

Кира Најтли ја опишува проекцијата на “The Imitation Game”

Во Силиконската Долина, Марк Цукерберг приреди проекција на The Imitation Game. Минатата ноќ на телевизиската емисија во живо на  Jimmy

Прочитај повеќе

ФОТО: Канските спомени на Синоличка Трпкова

[fblike] Синоличка со филмската екипа на “Дом за Бесење” во Кан, 1988 година. Целиот филм “Дом за Бесење” со превод може

Прочитај повеќе

ФИЛМ: Одмазда На Женски Начин (The Other Woman)

ОДМАЗДА НА ЖЕНСКИ НАЧИН (The Other Woman) Director: Nick Cassavetes Writer: Melissa Stack Stars: Cameron Diaz, Leslie Mann, Kate Upton

Прочитај повеќе

Горјан Тозија напраи ГИТЛА од кај филмаџиите

Горјан Тозија – Медо се повлекува од претседател на филмските професионалци  На Годишното собрание на Друштвото на филмски професионалци на

Прочитај повеќе