Фчерашни Новости гледајте ги вечер пошто утре можда ќе биде касно (Видео)

Знаете ли што ќе гледате во новата епизода на „Фчерашни новости“?
Нормално дека не, но затоа сме тука ние. Во епизода 25 гледајте:
  • Екипата ќе присуствува на колективно будење
  • Кузман ќе се вози со таксист – експерт
  • Ќе се води муабет и со очаен стар ерген
Останете чекор зад сите и оваа недела. Епизодата 25 ќе може да ја гледате во недела во 19:10 часот на телевизија „Телма“.
Следете ги Фчерашни Новости на:  Фејсбук , Инстаграм  и Јутјуб 

savatours-baner

(Посетено 193 пати, 1 денес)
Мајка Ти и Татко Ти
Автор
Мајка Ти и Татко Ти

Поврзани Статии

Оставете одговор

*