Што значи да си популарен на социјалните мрежи?

dete vo gradinka

Да си популарен на Твитер или на Фејсбук е исто како да имаш најголемо куре у градинка.

Посетено 1.194 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AniWatch anime stream: Watch Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 10 (https://aniwatch.pro/m/RO0K/ep-10)

4Anime 4anime website: Watch Banana Fish Episode 24 (https://4anime.biz/m/xdkj/ep-24)