Последниот Божиќ на Џорџ Мајкл. Нека почива во мир

Од тинејџерски идол до долгогодишна ѕвезда [youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=izGwDsrQ1eQ[/youtube] Почина познатиот пејач Џорџ Мајкл (53). Тој беше пронајден мртов во

Прочитај повеќе

Watch Fire Force Season 2 Episode 1 (https://animefreak.ws/m/1KrW/ep-1) at website https://animefreak.ws. See more animefreak avatar

Watch Onyx Equinox (Dub) Episode 1 at website https://kissanimeonline.com. See more food wars kissanime