„Денот 420“

Денес се слави Денот на марихуаната или „Денот 420“ или 20 април, е ден кој го слават милиони уживатели и поддржувачи на марихуаната ширум светот. Славењето на овој празник претставува дел од урбаната супкултура, и на овој ден се одржуваат големи собири и прослави…

Прочитај повеќе

Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 105 at KissAnime kissanime official

Watch Dr. Stone (Dub) Episode 21 (https://animefreak.ws/m/BqEK/ep-21) at website https://animefreak.ws amine freak tv