Пристигнува Документарниот Филм За Електо Дуото Дафт Панк

[fblike] Погледнете што ве очекува ТВ куќата BBC го објави трејлерот на документарниот филм “Duft Punk Unchained“, во кој што

Прочитај повеќе

Поздрав До Надуваниот Репортер на BBC со Песната

 МОРФИН, ХАШИШ и МАРИХУАНА [youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=oKu8jBJB70c[/youtube] поздрав со истата нумера и до порталите што ексклузивно ја пренеле(превеле) оваа вест 

Прочитај повеќе

Hundred (Dub) Episode 12 at website https://animeheaven.pro sites like animeheaven

Your Lie in April Episode 22 at GoGoAnime gogoanim3