Ворхоловиот Поп-Арт На Омилените “Старки”

Најшик за сезона пролет-лето  Патиките со “Лименка Campbell супа” на Енди Ворхол ќе се појават на 7-ми февруари на интернет страницата

Прочитај повеќе

Флопи диск од 1985. со дигитален “artworks” на Енди Ворхол

Andy Warhol’s digital artworks found on floppy disks from 1985! Во 80-тите, водечката фигура во поп арт движењето Анди Ворхол

Прочитај повеќе

ANIMEFLIX animeflix reddit: Watch One Punch Man Episode 8

KissAnime kissanime demon slayer: Watch Naruto Episode 213 (https://kissanimeonline.com/m/B6Jd/ep-213)