Почина Фидел Кастро

 Почина во деведесетата година од животот Кубанскиот револуционер кој го одбележа 20. век, а на многумина им беше трн во око…

Прочитај повеќе

Почина Бата Живоиновиќ – Почивај во мир Валтер

Бата, почивај во мир #batazivojinovic #valterbranisarajevo #rip #legend #yugoslavia A video posted by Мајка Ти и Татко Ти (@majkatiitatkoti) on

Прочитај повеќе

4Anime: Spring Song anime episode Full online free at https://4anime.biz 4anime hunter hunter

KissAnime Watch anime online, English anime online HD

WCOStream: Sekko Boys anime episode 12 online free at https://wcostream.cc watch anime online

Website https://animeheaven.pro: Watch Spooky Kitarou: Ghost War Struggle animeheaven Episode Full attack on titan anime heaven

Peatix: https://peatix.com/user/8590156/view

Skitterphoto: https://skitterphoto.com/photographers/17131/kissanime