Што е подобро да бидете, идиот или ќелав?

– Што е подобро да бидете, идиот или ќелав? – Па, идиот. – Зошто мислите дека е подобро да бидете

Прочитај повеќе

Дали ви сметаат доселениците од внатрешоста?

Анкетираат Скопјани на тема: „ Дали ви сметаат доселениците од внатрешоста? 4% рекле Не 6% рекле Да 90% рекле На

Прочитај повеќе

ANIMEFLIX: Yamada-kun and the Seven Witches anime episode 12 online free at https://animeflix.nl watch anime free

Slam Dunk (Dub) Episode 85

AnimeFLV: Hanaukyo Maid Team: La Verite anime episode 12 online free at https://animeflv.uk gogoanime

Website https://animebee.to: Watch GG Bond: Ultimate Battle animebee Episode Full dubbed anime

Seekingalpha: https://seekingalpha.com/user/54447807/comments

Patreon: https://www.patreon.com/user/animeflixnl