Докторе, тука ме боли и покажува на стомакот…

doktor i pacient
Отишол некој човек на доктор. Седнува на својот стол и вели:
– Докторе, тука ме боли – и покажува на стомакот.
– Докторов го прегледува и го прашува:
– Пиеш ли?
– Е па…штом ме праша, тури по една…

mondivi bel

Посетено 1.388 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

4Anime persona 4 the animation factor of hope: Watch Naruto: Shippuden Episode 366

GoGoAnime gogoanime: Watch The Daily Life of the Immortal King Episode 2