Ќе имаш секакви во животот од оние кои ќе ти љубоморат до оние кои ќе ти помогнат

Ќе имаш секакви во животот, од оние кои ќе ти љубоморат до оние кои ќе ти помогнат. Од оние кои мислат дека не си ништо посебено до оние кои ќе те бодрат. Од оние кои ќе ти се ситат до оние кои ќе се креваат со тебе.

И добро е да ги има првиве, затоа што поради нив знаеш да си ги цениш оние вторите!

Марија Прличкова

©majkatiitatkoti.com  Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии) од оваа страница е дозволено само делумно и со ставање хиперлинк до содржината што се цитира

Посетено 448 пати

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official

Website https://animekisa.in: Watch One Piece animekisa Episode 989 watch anime online

Website https://animeflv.uk: Watch Koukyoushihen Eureka Seven: Kinkyuu Tokuban Navigation ray=out animeflv Episode Full anime sites

Website https://kissanime.mx: Watch The Guyver: Bio-Booster Armor (2005) (Dub) kissanime Episode 26 one piece stampede kissanime

Godotengine: https://godotengine.org/qa/user/kissanimemx

Openuserjs: https://openuserjs.org/users/kissanimemx