Жени, мало внимание ве молам!! Немам ништо против ФБ и Инстаграм…

[fblike]mamogram-naslovna_majkatiitatkoti

Жени, мало внимание ве молам!! Немам ништо против ФБ и Инстаграм, ама барем еднаш годишно покажете ги градите и пред МАМОГРАМ!!! #navreme

Posted by Tomi Tom Lukas on Saturday, December 5, 2015

Посетено 1.097 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!