Весна Бејби Петрушевска им порачува на своите пријатели и непријатели…

[fblike]vesna i tose_majkatiitatkoti

Драги мои пријатели и непријатели ,душебрижници ,хејтери ,тролаџии ,твитерџии ,фб политиколози ,херои зад тастатура ,сла…

Posted by Vesn Bejbimama Petrusevska on Monday, January 4, 2016

Посетено 13.029 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!