ТЕА ПУПКОВА

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

Теа Пупкова
Теа Пупкова
[fblike]Мојот ден почнува со утрински ритуали, првото кафе си го пијам на тераса и така ми е најслатко. Потоа може да почне креативниот ден кој одприлика изгледа вака: сликање, читање книга и дружби со драги луѓе. Секако, следуваат уште  неколку кафиња во текот на денот, а најмногу ги сакам оние со арома на карамела и многу шлаг.

Поврзана статија: тука

Мое омилено песниче 
[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=F-Mq17C3WYs[/youtube]
Посетено 1.668 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Gintama.: Slip Arc Episode 13

Tenchi Muyou! GXP (Dub) (https://4anime.biz/m/KMwB) Episode 26

Website https://animedao.nl: Watch SKET Dance: Imouto no Nayami ni Nayamu Ani ni Nayamu Imouto to Sono Nakama-tachi animedao Episode Full free anime

Watch Bleach KaraBuri!: Gotei Juusan Yatai Daisakusen! Episode Full

Band: https://band.us/band/84512910

Zeef: https://zeef.com/profile/anime.flix