Почина Бора Тодоровиќ

bora-todorovic
Бора Тодоровиќ 1930-2014

Легендарниот српски глумец почина вчера, по неколку денови поминат во болница во критична состојба.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=vuerh38fAFU#t=62[/youtube]

Посетено 763 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

The Seven Deadly Sins: Wrath of the Gods (https://animeflix.nl/m/xl7D) Episode 24 at website https://animeflix.nl. See more animeflix my hero academia heroes rising

Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime OAD (Dub) Episode 1 (https://funimationfree.com/m/BlYE/ep-1) at Funimation funimation channel