Почина Бора Тодоровиќ

bora-todorovic
Бора Тодоровиќ 1930-2014

Легендарниот српски глумец почина вчера, по неколку денови поминат во болница во критична состојба.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=vuerh38fAFU#t=62[/youtube]

Посетено 820 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Website https://animeheaven.pro: Watch Natsume Yuujinchou Roku Specials animeheaven Episode 2 anime websites

D.C.~Da Capo~ (https://aniwatch.pro/m/p06) Episode 26

GoGoAnime: Kiseichuu no Ichiya anime episode Full online free at https://gogoanime.be sites like gogoanime

The Devil Lady (Dub) (https://animeflix.nl/m/XYwm) Episode 26

Animeflixnl tumblr: https://animeflixnl.tumblr.com/

Ultimate-guitar: https://www.ultimate-guitar.com/u/animeflixnl