СТРАШКО ДАНОВСКИ

utrinsko kafe baner CRN tenokKIMBO LOGO banner

strasko shpana_majkatiitatkoti
Страшко Дановски Шпана

Станувам сабајле, нешто ме мучи…дал да пијам НЕС или “fresh” турско кафе, зависи од денот. Инаку станувам рано и прво што ми паѓа на ум, се знае, цигарата уште на очи отварање па тек после се редат две-три кафенца дома, а послемала шетња низ град. И тоа е тоа…кафиња по локали пиење, НЕ….таму служат и многу бољи ствари.

Посетено 458 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

watch anime free AnimeHeaven High School DxD

animeheaven My Hero Academia

AnimeHeaven Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

online anime Naruto: Shippuden (Dub)

DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO