Упатство за употреба на вашата уста таму долу кај вашиот дечко

Дали жените или мажите се поголеми љубители на оралниот секс, сѐ уште не е констатиран точен одговор, но вистината е дека и двата пола  го обожаваат, секако доколку го добиваат на правилен начин.

upatstvo-za-upotreba-na-vasata-usta-tamu-dolu-kaj-vasiot-decko-1[fblike]

Доколку сте девојка и сакате да го дознаете тој правилен начин на кој што може да го задоволите вашето момче орално, следи упатство кое не смеете да пропуштите, а да не го примените.
Верувајте вашето момче ќе го памети овој орален секс до крајот на животот доколку го направите на следниот начин.
Започнете со залажување
Наместо веднаш да преминете на неговиот алат, прво започнете да го бакнувате страсно, продолжете со шмукање на неговиот јазик или симулирајте лажен орален секс со лижење на неговите прсти.
Верувајте ќе полуди замислувајќи како истото го правите таму долу.

Продолжете со бакнување секаде, освен каде што треба
Откако ќе го залажете, залажете го уште малку баш кога ќе мисли дека ќе преминете на работата.
Бакнувајте го секаде освен таму долу, стомак, гради, раце или некоја друга ерогена зона која знаете дека го возбудува.

Пред да преминете на работата повторно залажете го
Залажете го по трет пат со бакнување на зоната околу пенисот, но истовремено играјте си го него во раце, а додека го правите ова гледајте го директно во очи.

Неочекувано преминете на работата
Кога најмалку очекува започнете со лижење на неговиот алат наместо со симулирање на вагинален секс со устата.
Кога ќе почувствувате дека веќе не можи да издржи започнете со симулација, бавно, па забрзано според неговите реакции, си знаете вие како точно.

Користете се што ќе ви текне
Додека го задоволувате орално, користете ја едната или двете раце, јазикот, можеби градите доколку имате повеќе храброст, едноставно експериментирајте со се што ќе ви текне.
Неговото задоволство додека го правите тоа ќе биде дупло зголемено.

Дозволете го недозволивото
Доколку сте ги исполнале сите чекори од упатството сигурно вашиот сакан веќе е пред достигнување на врвот на задоволството.
Дозволете да го достигне на необични места од вашето тело или лице, наместо класичното, она во уста.

Уживајте во сексот
Девојки сигурно и вие додека го правите ова ќе се возбудите максимално, па затоа оставете го вашиот дечко да се одмори малку, а потоа да преминете на вистинската работа.
Во меѓувреме додека тој одмара, не заборавајте да мастурбирате пред него за поексплозивен секс, а воедно и за да си ја одржите возбуденоста за време на одморот.

Alfa-GooolemNovogodisenPopust-2017-11-16-1180x90

Посетено 17.993 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!