Убавите работи не паѓаат од небо, некој треба да се погрижи и за тоа, зарем не?

Пред да започне официјалната продажба на новиот Samsung S8 на 28 април, дел од нестрпливите корисници на Телеком веќе го имале нарачано онлајн. Можеби тоа и не звучи како некоја посебна вест, но ако пратката од небо ви стигне пред вашиот дом, тогаш е веќе сосема нешто ново.
 Телеком  го направи ова уникатно на префринет начин… баш фраерски, со стил.
samsubg dron-pocetna_majkatiitatkoti
Погледнете како Телеком МК направи достава на новиот Samsung S8 со дрон:

Посетено 742 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

WCOStream Watch anime online, English anime online HD

Website https://animeflv.uk: Watch Osake wa Fuufu ni Natte kara: Yuzu Atsukan animeflv Episode Full watch anime dub

GoGoAnime: Video Girl Ai anime episode 6 online free at https://gogoanime.be ahiru no sora gogoanime

You're Under Arrest The Movie (Dub) (https://4anime.biz/m/nvNy) Episode Full

Beatstars: https://www.beatstars.com/kissanimemx/about

Talk plesk: https://talk.plesk.com/members/animeflixnl.226739/#about