Убавините на нашата земја привлекуваат голем број домашни и странски туристи ( состави од келнерки)

Писмена работа по македонски јазик и литература работена на завршниот испит на 11.06 1999 во Средно Угостителско Туристичко Училиште во Македонија.
Хумор или не?
PISMENA TURISTURISTICKO
Темата на писмената работа:
ПРИРОДНИТЕ УБАВИНИ НА НАШАТА ЗЕМЈА ПРИВЛЕКУВААТ ГОЛЕМ БРОЈ ДОМАШНИ И СТРАНСКИ ТУРИСТИ.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=jZ0N6euGa9M[/youtube]

Посетено 3.369 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Attack on Titan Season 2 (Dub)

4Anime That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)

sites to watch anime Naruto: Shippuden (Dub)

4Anime JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 35

anime stream 4Anime Gintama