Тоше и Јас…година 2001

                     tose i igor-naslovna_majkatiitatkoti
Мелбурн, Австралија, 2001 година. Јас сум оној со косата. Тој до мене е Тошка наш. Штета што несакајќи со микрофонот си го покрива лицето. А на тој што не сликал…апаратот да му го украдат уште денес…

Роденденот на Тоше, ме потсети на ова…како и новото видео што го видов вчера…

Поврзана статија: Тоше и Јас, кликни ТУКА

Tose Proeski – If you wanna leave meTose Proeski – If you wanna leave me – Official video 2016Видеото може да го погледнете на каналот: “ЅвезденоНебо наТоше”https://www.youtube.com/watch?v=yFkKz6u0diY

Posted by MAJKA TI I TATKO TI on Monday, January 25, 2016

Посетено 10.382 пати

Doraemon (2005) Episode 643

Website https://animekisa.in: Watch The Melancholy of Haruhi Suzumiya Season 2 animekisa Episode 14 dubbed anime

ANIMEFLIX: Getter Robo: Armageddon (Dub) anime episode 13 online free at https://animeflix.nl animeflix dragon ball z

AnimeFLV: Toriko: Jump Super Anime Tour 2009 Special anime episode Full online free at https://animeflv.uk anime sites

Readthedocs: https://readthedocs.org/projects/anime-flix/

Linkhay: https://linkhay.com/blog/167025/animefreak