Билети за ЏАМБО ФЕСТИВАЛ…преку МК Тикетс

[fblike]

Dzambo Festival [ newsfeed image 1200x1200 ] FINAL

Билети за ЏАМБО ФЕСТИВАЛ…преку МК Тикетс.

Во 19 унифицирани салони на ONE низ Македонија, а во Скопје, на повеќе места:
ТЦ Бисер, Веро, Сити мол, Рамстор, ГТЦ 2…
И плус…Југотон, Универзална сала, Тобако2, Тобако Југодрво и Медиа Принт Прес на плоштад…
Уште и во…Гоги Драчево, Тобако Охрид и Оранж Тобако Тетово…

Ве чекам…
dzambo za tekst

Посетено 725 пати