Што постари тоа, поубави!

4-kaДенешната младина опседната со културата на живеење, секогаш е под притисок да отиде под нож, ласер, игла-или пак да ги тестира последните напивки за анти-стареење. Сепак, во Холивуд не се обидуваат сите да го вратат времето назад. Сеуште постојат некои познати фаци, од супермодели како Наоми Кембел и победници на Оскар како Џулија Робертс и Мерил Стрип, кои докажуваат дека се како убавото вино. со тек на годините, тие стануваат се подобри.

ГАЛЕРИЈА: 19 познати жени – што постари, тоа поубави!

Посетено 1.131 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

TwistMoe: KochinPa! anime episode 12 online free at https://twistmoe.net english anime

Website https://animefreak.ws: Watch Love is Like a Cocktail animefreak Episode 13 anime freak

AnimeTV: Aggretsuko 2nd Season anime episode 10 online free at https://animetv.cc top anime tv

AnimeBee | Watch Anime Online | English Sub & Dub Anime Free

Vingle: https://www.vingle.net/gogoanimelol

Linkhay: https://linkhay.com/u/animeflixnl