СРЕДБА

Денеска се сретнавsredba_dac
Со самиот себе.
Молчевме некое време…
Потоа како извор
почнаа да течат
најчудните мисли
што никогаш
си ги немавме кажано.
Се исплашив од една мисла.
-“Почнуваш да старееш!”
Ми рече соговорникот,
-“Ако”
Одговорив брзо.
-“Јас не сакам да останам млад,
Ако ти старееш!”
Го заебав Smile
Посетено 671 пати

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4anime tv 4Anime Death Note

watch animes Attack on Titan

Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

4Anime Attack on Titan Final Season

watch anime online Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)