Само Ти Не Си Трајна

[fblike]

sminka i tetovaza

– Девојко, трајна ти е тетоважата?- Да.- А шминката, трајна ти е?- Да и таа е трајна, а зошто прашуваш?- Дека све е трајно на тебе, а ти си краткотрајна….само за една ноќ.

Posted by Кројачот од Панама on Monday, October 5, 2015

Посетено 507 пати

Website https://animekisa.in: Watch Arashi no Yoru ni animekisa Episode Full anime

Website https://wcostream.cc: Watch Soul Eater: Late Night Show wcostream Episode 51 ben 10 alien force wcostream

ANIMEFLIX: Hetalia World Series Extra Episodes anime episode 1 online free at https://animeflix.nl fire force animeflix

AnimeTV Watch anime online, English anime online HD

Multichain: https://www.multichain.com/qa/user/animeflixnl

Cults3d: https://cults3d.com/fr/utilisateurs/gogoanimebe