Позитива на денот! 25 Фотошоп слики кои ќе ве насмеат до солзи!

Или не… Но, сепак некои од нив се едноставно импресивно добри…

#1

Ваков “Lion King” сигурно не сте очекувалe…

#2

Ким Кардашијан има опасна конкуренција.

#3

Што ако кучето си го претвориш во друго суштество кое не е баш секогаш нај(о)милено.

#4

Ќе беше уште поинетерсно да возеше елекртичен тротинет, и онака скоро секој го вози или барем се обидува…

#5

Или пак водното животно да го претворите во (о)милена домашна птица?

#6

Сликата се вика „Америнска готика“… Фино изгледа… Само мажот и жената си ги замениле фацките од оние од сликата.

#7

Моето омилено, најомилено суштество на светот како „Девојката со бисерна обетка“… Само обеткава некако му е многу голема…

#8

И јас би на овие тропски горештини вака да се разладувам… Јупиии!

#9

Права Холивуд ѕвезда… Just amazing! Оскар за дечково!

#10

Доколку си фудбалски фанатик, сигурно победата на тимот ја доживуваш вака…

#11

Тор за сиромашни, зборам за овој од десно… да не се разбереме погрешно…

#12

Дури и тигрите се луди по пари… Се’ си мислам дека е некоја во леопардов комплетич да не речам комбинезон… Има логика, нели??

Сепак, добар римејк на познатата насловна на Нирвана…

#13

Дали тоа е јазиче? И зошто по ѓаволите има јазиче?!

#14

Океј.

#15

Хипи-мачак… Мислам дека на една моја драга личност хипиков ептен ќе и’ се допадне…

#16

Уште еден Тор… Сепак, still better од претходнион… 🙂

#17

И ја би вака…

#18

Омг!

#19

Мјауу… баш го личи…

#20

Ауу… Торевци распалија денеска. Го имаме ли победникот за денеска?!

#21

Хахахаха.

#22

Конечно да го запознаеме мачорот во чизми… му стојат, нели?

#23

Наследник на миленикот на Дракула…

#24

Ти ли си го закачал брат ми?

#25

Не беше тешко, нели?

Сликите се земени од brightside.me, а тие пак ги позајмиле од reddit.

Посетено 4.662 пати

Watch ID: INVADED Episode 13

Detective Conan Magic File 3: Shinichi and Ran - Memories of Mahjong Tiles and Tanabata (https://animeflix.nl/m/zP27) Episode Full

Website https://animebee.to: Watch Dokushin Apartment Dokudami-sou animebee Episode 3 animes online

Website https://animepahe.cc: Watch Armies of the World animepahe Episode Full stream anime online

Animeflixnl weebly: https://animeflixnl.weebly.com/

8tracks: https://8tracks.com/gogoanimelol