Раде Шербеџија ги претстави трите нови албуми


1

Раде Шербеџија и Западни Колодвор Бенд ги претставија трите нови албуми.  

Славниот филмски и театарски глумец, поет, музичар и професор Раде Шербеџија и неговиот пратечки Западни колодвор бенд  во прекрасната атмосфера на ресторанот Гало ги претставија дури трите нови изданија: заедничкиот албум ” Вријеме је, драга, вријеме је”, албумот на Западни Колодвор Бендб”Западни Колодвор” како и дуплиот албум во живо “Live 2013.”.

Погледнете дел од атмосферата

Целата галерија од настанот можете да ја погледнете на официјалниот сајт на Croatia Records

Посетено 248 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

aniwatch app The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

JUJUTSU KAISEN

AniWatch Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

Black Clover

Your Lie in April