Што ќе гледаме во новата епизода на Фчерашни Новости!? (ВИДЕО)

Алфа и Буби, познатото полицајско дуо од Фчерашни Новости, овојпат во поинаква улога на репортери, најавија што ќе гледаме во најновата епизода на фчерашни.

Или со други зборови, што највеќе го интересираше народот и побуди кај него чуства на дискусија од комуникативни размери и зашто!?

Гледајте ги оваа недела во поинаков термин, 7:30 попладне, на Канал 5 телевизија. Бидете чекор зад сите.

Посетено 146 пати

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

Watch Legend of Himiko Episode 12

Watch Yagami-kun no Katei no Jijou Episode 3

Dragon Ball Super: Broly (Dub) Episode Full

Scholar google: https://scholar.google.com/citations?hl=vi&user=rC2XXE4AAAAJ

Facer: https://www.facer.io/u/animefreakws