Пречекот на Шампионите

ПРЕЧЕКОТ НА ШАМПИОНИТЕ

Е сега, откако слегна еуфоријата за дочекот на ракометарите на Вардар можам да си го кажам моето…

Posted by Robert Atanasovski on Wednesday, June 7, 2017

BlackUP_baner_595x90

Посетено 2.806 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!