Запознав една богата, у курац…

Ми раскажува другар…

-Вчера заглавив у една дискотека, запознав една богата, у курац!!!
-Аман бе, до толку ли?
-Идеме кај неа на афтер, и викам стај некоја ракија, ми вади шише Мартини и у него домача. Значи милионери!!!

Посетено 445 пати