Почина Драган Николиќ

Dragan Nikolic-pocetna_majkatiitatkoti
Легендарниот актер Драган Николиќ почина во 72-та година од животот. 
дел од неговата богата биографија е прикажан во  видеото:
[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=v63qXvinYns[/youtube]
Посетено 5.459 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

GoGoAnime gogoanime 9: Watch Wonder Egg Priority Episode 8

AnimeDao animedao boku no hero academia: Dr. Stone: Stone Wars (https://animedao.nl/m/pmwk) Episode 11