Оваа девојка е или на дрога или оди како “зомби”? (Видео)

[fblike]

Во многу градови во САД во последниве години е вообичаено да видите наркомани на улица. Еден од овие градови е и Ворчест…

Posted by MAJKA TI I TATKO TI on Saturday, March 12, 2016

Посетено 7.273 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!