Ова паметно огледало е прилагодено за совршен “selfie”

JUNO Smart MirrorOvo pametno ogledalo prilagođeno je za savršeni "selfie"
Без разлика дали сте модна блогерка или само едноставно
сакате да направите неколку селфија дневно ….
Juno паметното огледало сигурно може да ви
помогне!
Во светот на технологијата пристигна нова иновација која особено ќе им се допадне на сите љубители на селфито . Juno паметното огледало на корисниците им овозможува интегрирано осветлување, selfie и live mod, а сите селфија кои огледалото може да ги сними можат и да се стримуваат во живо односно да се постават некаде онлајн. Да, добро прочитавте. Без разлика дали сте beauty блогерка или едноставно само правите неколку селфија на ден, овој gadget во комбинација со вашиот паметен телефон сигурно ќе ви помогне да создадете совршена селфи фотографија. Ова мудро огледало е прилагодено за да можете да го управуваете со вашиот паметен телефон, односно со прилагодените апликации можете веќе направената фотографија додатно да ја обработувате.  Во прилог на овие функции, огледалото е исто така еден вид на декорација, а од страна покрај креветот може да послужи и како амбиентално осветлување. Selfie игрите нека започнат!

Ovo pametno ogledalo prilagođeno je za savršeni "selfie"

Ovo pametno ogledalo prilagođeno je za savršeni "selfie"

Ovo pametno ogledalo prilagođeno je za savršeni "selfie"

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=CntS39gqIC8[/youtube]

baner-igor-forza

Посетено 274 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!