Нинџа Мачки – Напредно Ниво

Јапонската традиционална вештина на тактичко криење и асесинација во сенка – нинџицуто, полека се заборава. Но, овие модерни мачки се уште го носат бремето на опасните ниниџи.

Посетено 243 пати

My Hero Academia 2 (https://animeheaven.pro/m/L1ax) Episode 25 at AnimeHeaven animeheaven hunter x hunter

Death Note (Dub) Episode 37 at website https://animeplanet.cc. See more plunderer anime planet