Инспиративно: Натпреварувачката За Мис Америка Која Нема Рака


Никол Кели е 23 годишната натрпреварувачка за Мис Америка која е родена без лева подлактица. Како и да е, таа не се срами од својот хендикеп, туки ведро и со ентузијазам си ја слави различноста. Ниту во еден момент од животот не помислила да се откаже од соништата поради вродената аномалија. Делува инспиративно!


Посетено 696 пати

Website https://animeflv.uk: Watch Samurai Shodown The Motion Picture animeflv Episode Full animeflv

GoGoAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animepahe.cc: Watch IS: Infinite Stratos Encore - Koi ni Kogareru Rokujuusou animepahe Episode Full anime online

AnimeBee | Watch Anime Online | English Sub & Dub Anime Free

Methodspace: https://www.methodspace.com/members/gogoanimebe/profile/

Starity: https://starity.hu/profil/293889-animefreakws/