Да не знае некој како се станува Јапонка?

Вика во постов „Се јадам, а не се дебелеам! – Погледнете во што е тајната!“

Се залетав јас, си викам ај може има некоја финта, кога внатре: „Сте помислиле зошто Јапонките се слаби? Затоа што јадат ориз, риба, зеленчук и пијат зелен чај за доручек, ручек и вечера, плус вежбаат секој ден!“


Е фала ви многу што ми ја откривте тајната! Да не знае некој како се станува Јапонка

Посетено 6.197 пати

AniWatch: Kremlin anime episode 5 online free at https://aniwatch.pro dubbed anime

Website https://animedao.nl: Watch Girl Meets Girl (Dub) animedao Episode 12 steins gate animedao

Website https://animetv.cc: Watch Infinite Ryvius animetv Episode 26 anime tv shows netflix

Charlotte: Tsuyoimono-tachi Episode Full

Forum fastcap: https://forum.fastcap.com/profile/animeflixnl/

Myminifactory: https://www.myminifactory.com/users/kissanimemx