Неверојатна изведба на ‘Sultans Of Swing’ на тројцата легендарни гитаристи

AlfaLogoBanner1180x90_noeffectsTommy Emmanuel, John Jorgenson и Pedro Javier González ја изведоа “Sultans of Swing“, освен оригиналот од Dire Straits не би можело да биде подобро…

Посетено 4.526 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Akage no Anne: Green Gables e no Michi (https://gogoanime.be/m/LQMP) Episode Full

AnimeDao: La Maison en Petits Cubes anime episode Full online free at https://animedao.nl animedao reddit

KissAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD

Drive google: https://drive.google.com/file/d/1vLeW50p_4apsyQb5-FiZB8jcR8s0cgDB/

Issuu: https://issuu.com/animeflixnl