Не можеш да го смениш светот, но можеш животот на некое бездомно куче или маче!

Денеска е роденденот на сите бездомни миленици, по тој повод, за вас подготивме посебна галерија.

Најдовме бројни фотографии од напуштени миленици, пред и по вдомувањето. Сами уверете се во моќта на посвојувањето.

И само едно ќе кажаме: Не постои лошо куче, туку само лош газда!

Галеријата содржи 100+ фотографии… А, тоа беше само дел од она што можвме…

Посетено 505 пати

AnimeFLV: Digimon Adventure tri. Future anime episode 5 online free at https://animeflv.uk anime online

Watch The Chocolate Picture Panic Show Episode Full

KADO: The Right Answer Episode 12

Website https://twistmoe.net: Watch Guilty Crown Locus: Reassortment twistmoe Episode Full anime websites

Sites google: https://sites.google.com/view/animeheaven-official/home

Pantip: https://pantip.com/profile/6596808#topics