Направи Сам: Фудбалче (Видео)

[fblike]
Ви треба кутија за чевли, неколку штипки и малку умешност,
и имате инстант фудбалче за да си го вртите за празниците.

[youtube height=”350″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?v=eU1p5-FPdco[/youtube]

Посетено 749 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!