Македонија полни 27 години…мало потсетување, тоа е за месец дена

Џими Хендрикс, Џенис Џоплин, Џим Морисон, Курт Кобеин, Еми Ваинхаус…починаа на 27 години.

Да не зборам пред рака, Македонија полни 27 години…мало потсетување, тоа е за месец дена.

Posted by Кројачот од Панама on Monday, August 6, 2018

Посетено 885 пати

The Misfit of Demon King Academy (https://gogoanime.be/m/VXQj) Episode 13 at website https://gogoanime.be. See more gogoanime one punch man

Watch DARLING in the FRANXX Episode 24 at website https://animeplanet.cc anime planet romance manga