Ма дечко, ајде олади

Јакна ми украдовте, мастика (бубле гуме по вашки) ми залепивте на омилените фармерки и тоа од позади на џеб – ваљда сте ме џапнале за газ…. ГРАДОТ ВИ ГО КРЕПИМЕ БЕ … ГРАДОТ БЕ СКОПСKИ ДА МУ СЕ МОЧАМ – ПОВЕЌЕ ОД ВАС ГО САКАМЕ БЕ… СЕЉАЧИШТА! ДЕГЕНИ… ВАШИТЕ КАФАНИ ОД НАШИ ПАРИ ЖИВЕАТ БЕ МОРОНИ! НА БОБИ ПРСТЕНОТ МУ ГО СНЕМА НА KРАЈ ! ДО ТАМУ ЛИ Е БЕ?! МНОГУ БЕШЕ ЕФТИН ПРСТЕНОТ…АМА ПА И МНОГУ МУ ЗНАЧИ!
Да, Скопје е град…ама и ЊУЈОРК Е БЕ МАМИЦАТА… НЕ СЕ СЕ ЗАНЕСУВАЈТЕ!
ОПРАЈТЕ СЕ!
ШУПАЦИ!
ШУПАЦИ !
МАМАТА ЌЕ СИ ЕБЕТЕ, МАМАТА ЌЕ СИ ЕБЕТЕ ОД ТОА КУРЧЕЊЕ ВАШЕ СЕЉАЧКО… ОПРАЈТЕ СЕ…. ЗА АРНО СМЕ ДОЈДЕНИ … КОЈ ОД ВЕВЧАНИ… КОЈ ОД ОХРИД !
ФЕЈСБУК Е ФИКТИВНА РАБОТА – НИШТО НЕ ЗНАЧИ!
ОСТАНЕТЕ СИ ФРАЕРИ !
WE COME IN PEACE!

НИКОЈ НИКОМУ ЛОШО НЕ МИСЛИ! АМИН!


Дарко Лешоски

Poslednja igra leptira – Dečko hajde oladi

Посетено 12.942 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

anime stream Your Name.

anime sites Black Clover (Dub)

ANIMEFLIX Mother of the Goddess’ Dormitory

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Episode 21

anime flix Naruto: Shippuden