За секоја 6-ка у индекс – 1000 денари

Тетка ми му вика на братучед ми (бруцош):

-Синко абе пак ќе квадрираш, седи учи малце. Еве за секоја 6ка у индекс ти давам по иљадарка!

-Ма остај ме жено, не ми е до пари!!!

Посетено 257 пати

AnimeFreak boku no hero academia animefreak: Watch So I'm a Spider, So What? Episode 6

KissAnime kissanimenz: A Silent Voice (https://kissanimeonline.com/m/8Qzj) Episode Full