Кога штрајкуваш со глад

vecera skapa

Кога си навикнат да јадеш само срнечки грбови, кавијари, стекови од коњи и бизони, а ти даваат да јадеш парче мувлосан леб и посебна салама… тогаш штрајкуваш со глад!

Posted by Kalina Kosi on Friday, December 1, 2017

Посетено 609 пати

AnimeHeaven dr stone anime heaven: Watch DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 12 (https://animeheaven.pro/m/Dm48/ep-12)

4Anime 4anime death parade: Watch Dr. Stone Episode 21 (https://4anime.biz/m/Jovb/ep-21)