Многу луѓе уживаа во оваа споредба помеѓу пеењето на Канје Вест И Фреди Меркјури

Kanye West And Freddie Mercury_naslovna
 Кој ја пее “Bohemian Rhapsody” подобро? 

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=bzNXfsJRijg[/youtube]
.
595x90

Посетено 5.896 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!