Каква Е Оваа Ситуација?

[fblike]
igor situacija_majkatiitatkoti
Овој Е-дур блуз е напишан во гардеробата бр.2, во Универзалната сала…на два часа пред првиот од двата концерти одржани како подршка на северниот сосед во желбата да го издржи двомесечното бомбардирање од дечко и на Моника Левински. А спотот е можеби единствениот пример во Европа, каде што авторот и изведувачот на песната, во спотот користи кадри од филм што го снимал 24 години пред тоа.

 
[youtube height=”320″ width=”590″]https://www.youtube.com/watch?v=O-oQ-bJOJtQ[/youtube]

Игор Џамбазов
Посетено 1.608 пати

Мајка Ти и Татко Ти

Мајка Ти и Татко Ти

Следете не на Фејсбук!

Website https://aniwatch.pro: Watch Aria the Crepuscolo aniwatch Episode Full free anime

https://animebee.to animebee

AnimeHeaven: The Enchanted Journey (Dub) anime episode Full online free at https://animeheaven.pro watch animes

TwistMoe: Super Fishing Grander Musashi anime episode 8 online free at https://twistmoe.net anime stream

Forums eugensystems: https://forums.eugensystems.com/memberlist.php?mode=viewprofile&u=102006

My desktopnexus: https://my.desktopnexus.com/animeflixnl/